La MiSto

La MiSto
"La misto". Nu "La mishto". La MiSto, adica la mine. Unde scriu eu ce-mi trece prin cap.

1+1=2. Logic, nu ?
     media: 2.00 din 1 vot

postat de mishu in 2007-04-19 17:57
- Traian Basescu a fost suspendat de Parlament cu 322 de voturi pentru, 108 impotriva si 10 anulate.
- Acesta anunta ca va demisiona la 5 minute dupa ce Parlamentul il va fi suspendat.
(sursa: Hotnews)

- Cosmin Olaroiu : "Raman la Steaua". Antrenorul Stelei a semnat un nou contract cu Steaua
- Gigi Becali: "Oli mi-a spus asa: O luasem razna, dar mi-a luminat Dumnezeu mintea, cum sa plec?"
(Sursa: GSP)

- Liderul PNG, Gigi Becali, finantatorul FC Steaua, crede ca presedintele Traian Basescu "o sa faca exact ca Olaroiu" si nu o sa isi dea demisia, fiind posibil ca "Dumnezeu sa-i lumineze mintea si lui" si ca "patronul" sefului statului - poporul roman - sa iasa in strada si sa decida soarta acestuia.
(Sursa: Zoso / Mediafax)

Logic, nu ? La fel ca 1+1=2.
:)

Comentarii

1. florynu

Dupa aceasta prezentare, pe bune as fi crezut ca 1+1 = (322 -108)10*5+Olaroiu/Becali*Basescu/Parlament. Dar avand in vedere necunoscutele Ecuatiei, adica: Oli, Oieru, Base si Aia care dorm, poate ca iese doi, dar poate ne da vreun matematician si valorile celor 4 necunoscute

Comentariile sunt interzise la blogurile neactualizate mai mult de 90 de zile

Magazin naturist